Par mums

 

INTEMA - vienmēr labs rīts!

 
Intema ir īpaša ne tikai ar savu produkciju, bet arī pakalpojumiem, savstarpējām attiecībām, konkurētspēju.

Uzņēmuma galvenais darbības virziens - ortopēdisko atsperu un bez atsperu matraču ražošana no maksimāli dabīgām izejvielām un augstas kvalitātes mīksto mēbeļu izgatavošana mājām un biznesam (HoReCa mēbeles - restorāniem, kafejnīcām, bāriem, viesnīcām).
Uzņēmums galvenokārt izmanto individuālo pieeju katram klientam, dodot iespēju pasūtīt jebkura izmēra vai formas produktu.

Sadarbojoties ar Eiropas vadošajiem uzņēmumiem matraču un mīksto mēbeļu piederumu ražošanā, mēs nemitīgi tiecamies pēc arvien augstākas kvalitātes un darba ražīguma visā, ko darām. Mūsu produkcija piedāvā veselīgu un nevainojamu vidi Jūsu atpūtai.

Mūsu darbs ir balstīts uz tādām vērtībām kā uzticēšanās, profesionālisms un savstarpēja sadarbība ar mūsu klientiem, piedāvājot Jums piemērotu pakalpojumu, garantijas, produkcijas un cenas savienojumu.

Īpaša mūsu uzmanība tiek pievērsta produktiem, kas ietekmē Jūsu labklājību, t.i., ergonomiskajiem un relaksējošajiem produktiem. Mēs Jums piedāvājam pirmklasīgas kvalitātes un drošības, ekonomiski efektīvu un ekoloģiski tīru produkciju.
 
Mūsu mājas lapā Jums ir iespeja noformēt Jūsu izvēlētā matrača vai mīksto mēbeļu online pasūtījumu. Lai to izdarīt Jums jānospiež «Pasūtīt no ražotnes Rīgā», tālāk izvēlieties vajadzīgo izmēru, vai maksimāli tuvo un komentāros norādiet pareizo izmēru kā arī jebkuru papildus informāciju un turpiniet pasūtījma noformēšanu. Pēc pasūtījuma formas nosūtīšanas ar Jums sazināsies mūsu konsultants rēķina noformēšanai.

Ja Jūs dodat priekšroku reālam veikalam, lapā «Kontakti» ir veikalu adreses, kur Jūs varat «notestēt» dažādas matraču komplektācijas, kā arī pasūtīt mīkstās mēbeles pēc individuālā projekta.

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos un veselīgu atpūtu!

Top.LV
PULS.LV Professional rating system Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos